Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
50-lecie

Covid-19 - Informacje

Więcej …

Kontakt ze szkołą - KOMUNIKAT

Więcej …

REKRUTACJA do klas 0 i klas 1 na rok szkolny 2021/2022

Więcej …

 

Witając serdecznie na stronie naszej szkoły, pragniemy w kilku zdaniach przybliżyć wszystkim wizję naszej placówki oraz cele naszej pracy.

Kierując się maksymą Galileusza „Nie możesz nauczyć człowieka niczego, możesz mu tylko pomóc odnaleźć to w sobie", rozpoczynamy z naszymi uczniami wspólną wędrówkę.

Nowoczesna, przyjazna i otwarta szkoła zachęca wszystkich do poszukiwania swoich  talentów i zdolności, realizowania marzeń. Umożliwiamy wszechstronny rozwój każdemu uczniowi, starając się  przygotować go do samodzielnego i satysfakcjonującego życia w otaczającym świecie.
Zachęcamy naszych uczniów do aktywnego działania w grupie i społeczeństwie. Kształtujemy postawy moralne, obywatelskie i patriotyczne. Dbamy o bezpieczeństwo naszych wychowanków, promujemy zachowania sprzyjające zdrowiu. Zapewniamy opiekę psychologiczno – pedagogiczną zarówno dzieciom jak i ich opiekunom. Widzimy naszych wychowanków i absolwentów jako ludzi otwartych, dociekliwych, odpowiedzialnych, prawych, tolerancyjnych, samodzielnych. Pracę naszą opieramy na życzliwej, świadomej i odpowiedzialnej współpracy z rodzicami i opiekunami naszych uczniów.

Zachęcamy zatem do korzystania z naszej strony internetowej.